Nikita Vorobyev - z tego, co wydaje się nam "Niebieskiej Eskadry" Giampiero Ventura w meczach przeciwko Francji i Izraelu.

"Proszę przestać porównując mnie Conte" - że takie wymogi zdecydowanie popycha dziennikarzom Giampiero Ventura podczas wywiadu i przeczytaj wywiad z fanami. Jednak tu i tak, aby pozbyć się takich porównań jest bardzo trudne - to było bardzo dobre kontevskaya Włochy na Euro. Niesamowite zwycięstwo nad Belgią i Hiszpanią, oczywiście, zostaną włączone do wykazu z najlepszych meczów reprezentacji Apenińskim w ostatnich latach. Dla niektórych te walki nawet niektóre standardowe komendy mogą być, nie ma supergwiazdy we wszystkich pozycjach, ale chcąc ukryć powodu działań zespołu jest. Dlatego cień radości z występów w niedawnym turnieju zaczął prześladować Ventura odkąd otrzymał zaproszenie do wzięcia zwolnionego trenera siedzenia. Na pierwszy rzut oka, że ​​nic nie zmieni się zasadniczo w składzie, nawet kiedy ten sam schemat: 3-5-2. Jednak w ciągu ostatnich dwóch spotkaniach przed nami jest już aktualizowany włoskiego zespołu. Stare i nowe w tym samym czasie. Aby to zobaczyć, proponuję, aby przejść przez wszystkie linie.

Ventura lub hazard? Jako że włoski zespół zmienił się pod nowym głowy treneraFoto: Corriere dello Sport, Goal.com 1.jpg

Bramkarz i obrona linii

Jeśli Leonardo Bonucci nie musiał z powodów rodzinnych do nieobecny podczas towarzyskiego meczu z Francją, to z prawdopodobieństwem 99%, byśmy nie widzieli zastąpić go Davide Astori, jak zwykle, mamy yuventiyskuyu ochronę kryptonimie BBC (Bonucci, Barzagli, Chiellini) wraz z doświadczonym i legendarnego strażnika bram Gianluigi Buffon. Co w rzeczywistości, to co się stało w meczu z "Izrael". Ale istnieją już jakieś widoczne zmiany są jednak negatywne. Nawet silnie ujemny. Ich nazwa jest jedno - Giorgio Chiellini. "Azzurrini" w dwóch meczach brakowało aż cztery gole. Gdzie widziałeś? Mentor Adres natychmiast padało wiele oskarżeń podobno choroba, która wspaniałym mechanizmem obronnym. Ale czy to moja wina, że ​​profesjonalny rozgrywający, kilka razy zwycięzca Scudetto raz traci zawodnik po raz drugi w prostej sytuacji, zdobywa piłkę, a trzeci nie może sobie z tym poradzić? I wreszcie, kiedy śliskie wynik 2: 1 w okresie poprzedzającym usunięcie, choć kontrowersyjna. Nie, Ventura, jak normalny odpowiedniego trenera, wykonana zakład na sprawdzonych ludzi, ale można powiedzieć, bez powodzenia. Chociaż uznaje się, może to zastąpić Giorgio, gdyby zobaczył, że gra nie idzie na to.

A.L.

Tutaj nie ma absolutnie żadnej zmiany. To jest bardzo dziwne. Graziano Pelle po dovypendrivalsya podczas rzutów karnych z Niemcami, a jego wyjazdem do Chin, jak to zasugerował, że nie można oczekiwać więcej. Ale Ventura te wskazówki nie rozumieją, i spowodował gracz nie traci. Przednia strzelił dwa gole dość spektakularne, ale jego partner Eder, nie. Można zauważyć, we Włoszech jest naprawdę problem ze strajkującymi. Mimo powyższego - nie jest Alessandro Del Piero i Francesco Totti i Luca Toni.

linia pomocnik

Szczególnie po obrony mówił o ataku na pomocnika opuścić wreszcie jako najważniejsze. Bo to, co istotne zmiany zaszły w tej linii. Conte już liczyć na tych, którzy będą najbardziej przydatne do obrony. Na Ventura samych pięciu pomocników, trzy - atakującego (Antonio Candreva i przybyszów: Marco Verratti Giacomo Bonaventura). W tym samym miejscu, nawet w rozszerzonej listy nie został znaleziony Emanuele Giaccherini, który można by nazwać uosobieniem włoskiej drużyny narodowej Conte razy. Gdy aplikacja została opublikowana "Squadra Azzurra" na euro, wiele byli zaskoczeni obecnością w nim tego pozornie nijaki, nie mając żadnych umiejętności sverhvydayuschegosya piłkarzem. I za każdym razem, kiedy wsiedli do wyjściowym składzie, a ku zaskoczeniu wszystkich (z wyjątkiem, być może, najbardziej Conte), był jednym z najlepszych: budować w ataku, strzelanie goli, ale co najważniejsze - wypracowanie ochrony. Był serce zespołu, a zarazem uniwersalny żołnierz. Nikt nie spodziewał się, a on został zwolniony. Podobnie jak we Włoszech, w których przewidywane nawet absencji z grupy, a ona wyszła z pierwszego miejsca, wręcz pokonał Belgię i Hiszpanię, a na równym walczył z mistrzem Niemiec.

Mecze z drużynami z Francji i Izraelu wykazały, że uaktualniona Włochy Ventura już zmienił sposób gry - to staje się coraz bardziej atakują. Trudno przywołać do reprezentacji Conte zdobył trzy bramki w jednym spotkaniu. Jeśli nie grała w ataku, ale w defensywie, priorytetem nowego trenera - jest atakiem. Stąd, zwycięstwo nad Izraelem z sch`tom 3: 1. Jednak, podczas gdy ten agresywny styl nie przynosi owocu, jeśli pamiętać, wynik w meczu towarzyskim z srebrny medalista Euro 2016 (przegrana 1: 3), ale tylko zaszkodzić bezpieczeństwu. Styl Conte bardziej nadaje się do zwalczania silne zespoły, ale słabsze rozwikłać. Jego sytuacja jest odwrotna Mate.