Randkowy z natury marzyciela. Nie punktualny, nie jednomyślna, nie pragmatyczne. On jest, no wiesz, Sluzhkin z powieści "Geograf przepił globus". W wiecznym poszukiwaniu wyższego sensu, Odpowiedzi na zagadkowe "dlaczego, dlaczego?" I niepokoju rybek oczekiwania.

Goldfish myśl, jest dobre dla dwóch powodów: po pierwsze - trwa pragnienie, pozwalając, aby osiągnąć pożądany efekt przy minimalnym wysiłku i w możliwie najkrótszym czasie; drugi - to pozwala nam wierzyć w cuda. Goldfish w rosyjskim futbolu był Oleg Romancew ze swoją 9-krotnie "Spartakus" Walerij Gazzajew armii z Pucharu UEFA, Advocaat z Pucharu UEFA nad rzeką Newą, i, oczywiście, Guus Hiddink z półfinału Euro. Fani specyficznych poleceń łatwiej nazwać kilkanaście własnej rybki, które w takim czy innym czasie zamienił swoje marzenia w rzeczywistość.

Catching, złote rybki. Główny zespół życzeniem CherchesovaFoto: Mistrzostwa RFU, Sovsport.ru

3.jpg Każdy nowy sukces - jest coraz więcej ludzi, którzy wierzą w cuda iw tym marzenia. Jak brzmi to wszystko bardzo miłe i pozytywne, jeśli nie jedno "ale". Ci, którzy wierzą w cuda czasami są w stanie zrozumieć jedną bardzo prostą rzecz: rybki zawsze, absolutnie zawsze zastrzega sobie złamaną rynnę.

Moscow "Spartak" nie może stać się mistrzem w ciągu 15 lat. CSKA po opuszczeniu klubu Walerij Gazzajew doświadczył trudnych czasach, aż zyskał Leonid Słucki. "Zenith" Dick Advocaat po zamknięciu i nie bliżej do co najmniej półfinały Ligi Europejskiej, nie wspominając o Ligę Mistrzów, pomimo ogromnych inwestycji ze strony "Gazprom" i przyciągnąć gwiazdy, trenerów i memchikov Luis Neto. O rosyjskiej drużyny narodowej i powiedzieć, że wydaje się dziwne rzeczy: nic pozytywnego z nim po Gus nie stało. W naszym globalnym, In-Search-high-zmysłami wzroku.

W ekonomii, istnieje coś takiego jak teoria cykli. Według tej teorii, gospodarka każdego kraju, jak również światowa gospodarka jest w kryzysie po pewnym cyklu czasowym. Tradycyjnie, co 5-10-15-20 lat, w zależności od poglądów autora teorii. Harmonogram tych cykli jest otrzymywany w tym galopującym: góra-dół-góra-dół. Kilka podróży z nieba do dołu iz powrotem. Chodzi o to, że ani wysokość, ani na spadek nie potrafi właściwie ocenić stan gospodarki kraju. Jej prawdziwe państwo - gdzieś w środku.

Jeśli teoria cykli przelewy rosyjskiej piłki nożnej, można zauważyć jedną prostą rzecz: cykl jest zbyt krótki. Warunkowo Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2014, byliśmy dosłownie smaczne, ale kto teraz pamięta o nim: bezpośrednio po awarii. Awaria nastąpiła debiutu Leonid Słucki, jak, na przykład, na mecz otwarcia Dick Advocaat na Euro. Idealny układ występuje w cyklach rosyjskiego futbolu - to "Spartakus". Że jako trener, oczekiwania, zmiany nastroju. Jest to zespół, który cały czas kiełbasy. Co ciekawe, z perspektywy czasu, możemy znaleźć w postromantsevskoy era trzech kolejnych srebra i stwierdzić, że stabilność. Chociaż stabilność i nie było zapach, pamiętać. Może to wszystko zależy od tego jak długo się cykl?

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz