Trudno nie być nerwowy, kiedy wydasz pierwszy mecz w karierze trenerskiej. Zwłaszcza, gdy jest to gra w reprezentacji swojego kraju, a nawet tylko najważniejsze. Od meczu z Islandią, Ukraińcy czekają na wszystko. Pożądane byłoby, oczywiście, zwycięstwo, ale potem przypomniałem sobie i wybór rozpoczęciem Euro 2016. Ponieważ spokój Andrij Szewczenko na grze i nie było. Wręcz przeciwnie, w środku po raz pierwszy aparat chwycił były napastnik "Milan", silnie rozwinięty w boku ławki i zdejmuje kurtkę i rozpiąć górny guzik koszuli. Gest wydawania skrajne zaniepokojenie.

Do tego czasu, Ukraina tracił z minimalnym wynikiem. Wydawało się, że Szewczenko ma się gotowy wyjść na trawniku, aby poprawić sytuację. Zwłaszcza, że ​​żółto-niebieski zespół wyszedł na boisko w ogóle bez nominalnego napastnika. Ale nie, aby wznowić karierę Andrey nie odważył, ale jego trening w pierwszym meczu był bardzo ciekawy. ((/public/.2_m.jpg| Nietrywialna ataku||soccer ball, Dec 2016))

Gdy Fomenko cała sprawa z punktu widzenia reprezentacji Ukrainy w ataku był tym, który przyjdzie do krawędzi - Zozulya lub Seleznev. Zarówno ideały odtwarzanie do przodu fundamentalnie daleko i przyniesie korzyści tylko nastroju i okoliczności. Nadszedł czas, aby przyzwyczaić się, że w nowoczesnym futbolu napastnicy, którzy tylko mogą "push" i "złapać" może przestraszyć trochę jednego z rywali. Ponieważ Szewczenko wszedł oryginalne, używając zaznajomieni w Katalonii "false nine". Rola ta została podana do Victor Kovalenko, który pomógł z boków Konoplyanka i Yarmolenko, ale centrum Zinchenko. Młode PSV graczem, nawiasem mówiąc, na ogół znajdują się w diametralnie różne części boiska piłkarskiego, pozostawiając centralne koło do odbioru piłki, a następnie pozostawiając Kovalenko. Ten komunikat fantazista. Brak włoskie trendy w obecnej kadry trenerskiej ukraińskiego zespołu nikąd.

One Flew Over the Szewczenko. Ukraina rozpoczęła wybór World Cup 2018Foto: ffu.org.ua

Rozwiązaniem nie jest bezsporna, ale ma prawo do istnienia. Walka o władzę z najsilniejszych obrońców Islandii nie obiecuję specjalną dywidendę, ale dlatego, że Szewczenko pozostaje jedno wyjście - niespodziankę. To jest jak gra, a wynik nie jest tak gorąco. Ale nie zapominajcie, nieśmiertelne słowa Randle Patrick McMurphy jest nieśmiertelna powieść Ken Kesey: "Dobrze, że przynajmniej próbowałem, do cholery!". trener Eksperyment był zadowolony:

"...- Mamy dobrych pomocników, którzy mogą pracować z piłką. Nie było sensu walczyć z góry Islandczyków. Dla Kovalenko pozycji do przodu był nowy, nie najlepsze miejsce, aby przyjść na niego. Victor grał świetnie, zrobił wszystko, co prosiliśmy. Staraliśmy się wyciągnąć je stworzyć przewagę liczbową skrzydłami. Wszystkie krytyczne momenty - rzutu karnego, kopnięcia, dobry atak, pochodził z boków. ... "

Dla porównania - w drugiej połowie na boisku pojawił Zozulya i Kovalenko zwrócone znajome dla siebie pozycji ofensywnego pomocnika, a gra Ukrainy nie jedna jota lepiej.

ochrona powierzchni przyłożenia

Szewczuk wykonane z Fedetskiy firmy na ławce z Zozulya Seleznev. I to jest również nakaz został zaskoczony - w Fomenko to by się nie stało. Butko i Sable nieprawdopodobne pod względem warunków prześcignąć swoich bardziej doświadczonych rywali. Szewczuk - w sercu "Szachtar", a ostatnio zadebiutował Fedetskiy "Darshtadt" i będzie prawdopodobnie głównym kolejowa w tym sezonie. Ta roszada vingbekov oglądany Szewczenki chęć odmłodzić zespół, dać szansę młodości. Butko, czeka na niego, w wieku do 25 lat, a Sable za 21-latka bez żadnych perspektyw dla klubu, a nie 17-letni diament ze szkoły Zaporożu "Metallurg".

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl